Kim jesteśmy?

"Innowacje tworzą się z twórczego burzenia.

Yoshihisa Tabuchi

Od 2005 roku pomagamy zaistnieć firmom w wirtualnym świecie, a także odpowiednio ukierunkować ich działania marketingowe, maksymalizując wykorzystanie możliwości Internetu. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta, począwszy od kreacji stron www, poprzez tworzenie sklepów internetowych, obsługę hostingową, aż po szeroko pojęty e-marketing.

W ciągu pięciu lat istnienia firmy stworzyliśmy zespół, który potrafi właściwie zdiagnozować potrzeby klienta, wykonać projekt spełniający nawet najwyższe oczekiwania oraz przeprowadzić skuteczną kampanię promocyjną w sieci. Realizując nasze projekty www bazujemy na autorskim systemie zarządzania treścią stworzonym przez naszych specjalistów oraz nowoczesnej, przyciągającej wzrok grafice. Wszystko to wykonane profesjonalnie, solidnie i szybko, ponieważ satysfakcja Klientów jest naszym priorytetem.

Nasze strategie e-marketingowe opracowujemy w oparciu o najnowsze standardy w zakresie SEO i SEM. Promocję w wyszukiwarkach wzbogacamy o elementy marketingu szeptanego i social marketingu. Wszystko po to, by wygenerować wartościowy ruch na Twojej witrynie. Jeżeli zatem chcesz wzmocnić wizerunek swojej firmy i pomnożyć zyski z działań e-marketingowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Copyright © 2005 - 2010 Grupa Mobile-Tech   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    mtweb.pl   •    mtmarket.pl   •    mthosting.pl